KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 11482574
nr 1148 2574
Carborundumetsning
H Krogh, 1987, 'Kattkaos', signerad och numrerad 2/100, motivet: 49x31
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:22:44
100 kr
150 kr